Де опановують Ренесанс?


Де опановують Ренесанс?

http://pravdatyt.com/news/341/De_opanovuyut_Renesans_4090/

Клуб «Ренесанс» на сьогоднішній день є одною з кращих студій бального танцю у місті Вишневе. «Ренесанс» та його вихованці вже більше 10 років захищають честь рідного міста на районних, обласних,  зарубіжних турнірах та фестивалях. За цей час вихованці клубу неодноразово ставали чемпіонами та фіналістами відомих турнірів. Також вони являються лауреатами та переможцями обласних та міжнародних фестивалів.

На сьогоднішній день в клубі спортивного бального танцю Ренесанс займається понад 70 дітей. Найменшим з них лише 4 роки.

 

Засновник клубу — Гамарець Сергій є професійним педагогом з вищою освітою. Він вже понад 17 років працює з дітьми. Тому не дивно, що клуб «Ренесанс» заслуговує на довіру та успішно працює вже протягом 10 років.

Мама однієї з вихованок клубу, наголошує, що пишається тим, що завдяки професіоналізму викладачів її донька здобуває безліч перемог в такому професійному клубі як «Ренесанс». Та зазначає, що а ні трохи не шкодує, що серед безлічі танцювальних студій, свій вибір зробили саме на користь саме цієї студії.

Вихованці клубу показують хороші результати і у черговий раз на різних фестивалях та конкурсах доводять, що у Вишневому живуть і підростають талановиті  діти.

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *